Популярни публикации

Общо показвания

четвъртък, април 17, 2008

ЗА ЛЕДЕНИТЕ АЙСБЕРГИ ОТ ДУХ ЛИШЕНИ !!!

http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php?topic=4278.msg74549#new Тайните обществеа са като айсберга. Показват си върха, но по-голямата част остава невидима под водата. Гмуркачите, които търсят под водата какво има там още скрито и голямо, са малко. Тях ги държат под око и контрол, много внимателно. А са изкарали нещо на повърхността, а са ги клопнали с нещо по главата или ще им се развалят апаратите за въздуха. Илюминатите са царе в тези номера на илиминацията Освен това не е нужно вече толкова да четете детайлна информация, достатъчно е да си анализирате живота много хладнокръвно, смело и самокритично, особено тези, които са по старички и ще се убедите в световната конспирация веднага, която ви е направлявала живота. Не го правите защото ще трябва да се простите с всичките ви схеми и практически всичко да рухне, а за това се иска яко дупе. По принцип тези схеми са направили всички съучастници в конспирацията и това е най-трудната част от картинката на живота ви. . Повечето предпочитат да си останат заблудени, само и само да не се сблъскат със себе си и точно на това разчитат конспираторите и хич не им пука, че ви пускат много вярна винаги, но контролирана информация. Достатъчно е да си анализирате живота съвсем хладнокръвно и точно и ще откриете конспирацията съвсем точно. Но по-важното е да се видите като какво оръжие са ви изработили, за да им помагате, защото те не могат нищо сами и ни използуват всички, като ни противопоставят едни срещу други. Нали знаете, както в шахмата, царят без пионките не може да завърти играта, нищо че са дребнички? Дребни, дребни, но много полезни, особено ако се разиграват на ход, точно както трябва, ако се появяват точно там, където трябва и, когато трябва. Така че, искам да кажа, дори и да сте една от най-дребните им и нищожни пиончици, вие сте им нужни и това да не ви успокоява. Дребна или едра пионка, вие сте в играта и сте им съучастници в страховитите им действия срещу ЧОВЕКА на нашата планета. Рано или късно ще плащате наравно с тях греховете, ако не излезете от редиците на пионките. Както вървят нещата в близко време ще изкарат дори цялата информация, но след психо-обработките, на които подлагат всички, като ги правят и съучастници, просто няма да има ответна, адекватна и контра реакция от масите и това ще им е триумфа. Крайната им цел, да сложат ръка на цялото човечество, с някой супер грандиозен номер, ще е осъществена. Така както гледам нагнетяването на информационното пространство с манипулативните им информацийки за НЛО-та, този номер ще да е от рода на извънземна космическа инвазия и халограмите и по-всичко личи, че ще хване декиш над ошашавените сиви маси, с изгладени сиви вещества у главетата. Лелей, нали са си естети, искат всички да станат и по цвят, в синхрон и унисон, със сивите извънземни. Така де, за да не се различават в суматохата от човеците. Ще трябва да ги боцкаме с игличка, за да разбираме, кой кой е, като в оня филм, как беше там, гледали сте го, сигууурно ? Ха, ха, ха, смях в залата ... !!! Ей, това беше само за разпускане малко на атмосферата ! *Ех, пак малко ще се отклоня ...Тяхните холивудски филми, казват много истини в прав текст и цветни картинки, но ха, деее, колко малко са тези, които загряват, че ни поднасят истината, направо на тепсия, нооо няма кой да я види и продължаваме да търсиме точно там, където я няма, като теле под вола. Истината е навсякъде и винаги там си е била, но няма кой да я търси. Да не говориме, че сме се оставили да ни настроят като най-обикновенни радиоприемници на друга вълна, за да не чувствуваме и виждаме истината, а да оставаме в междинния свят на илюзията, с прекъснати връзки с вълните на космическите знания и сили и най-вече да нямаме твърда земя под краката.* Та да си продължа мисълта по темата: Нещо от сорта, нападнати сме от флотилии с извънземни и ще трябва да обеденим човечеството, да му създадем едно единно правителство за защита и сигурност, човечеството съвсем доброволно ще си сведе главето и хоп юларчето на вратлетооо. Ватерлооо, без Наполеон на бял кон, за човечеството !!! Номерът с 11-ти септеември беше само встъпителната и пробната част от тия занимания. наречени "сигурността на човечеството" и тя им показа много точно и ясно, че то е готово да бъде лишено от всичките си свободи, без абсолютно никакви проблеми. Обърнали са човечеството наопаки, но ако има нещо особено точно и ясно обърнато по смисъл, то са точно тези претенции: сигурност, свобода и демокрация, както и всички останали безброй атрибути за подсилване на комуфлажа. Аз бих ги интерпретирала така: Сигурността на птичето в кафеза на Матрицата, Свободата на роба да има привилегията да слугува на мегаломана господар, който се взима за Господ и Демоно-крадци-ята на сатаните, които ви дирижират от "А" до "Я" съдбините, както на тях им отърва. Ако не беше толкова трагично, щеше да бъде направо страхотно смешно, с каква лекота ни разиграват маниакалните си номера, за да станат наместници на дедо Боже и упражняваат тотална власт над всяка божа твар на нашата земя. Ето, това е проблемът и точно затова, те зомбират и програмират хората, за да няма правилна реакция, а само частична, егоцентрична и контролирана, от която само се възползува конспирацията. Крайната им победа, обаче, която вече предвкусват, примляскват и даже лигите им вече неудържимот са потекли, може и да им се изплъзне в последната минута и да разберат веднъж завинаги, че като се взимат за богове, макар и от векове, това съвсем не означава, че са такива и, че последната дума, все пак, ще има дедо Боже. Естествено, че дедо Боже няма да ги остави вечно да се разпореждат от негово име и да си въобразяват, че са станали божи наместници, че и отгоре. Има си космически закони и те винаги се проявяват, но просто еденицата време за тях не съществува и други принципи ги карат да се проявяват. Който не е в синхрон с тях и ги заобикаля, рано или късно ще се сблъска и ох, леле-мале, ще фърчи много дреп и перушина. Имаме привилегията да живеем точно днес, когато земята всеки момент ще се очисти от гнойта, която вече я покрива и не може повече да диша. Вие сами си изберете, какво да бъдете: малкото оцелело, здраво и цяло или от многото и деградиралото, което ще се оттече в канализацията. Изборът си е единствено ваш и въпреки конспирацията и зомбмацията вие и единствено вие, може да си направите избора и един път поне в живота си, да сте с независимо от никого решение. ЗАБЕЛЕЖКА: Всичко, което не им изнася от това, което пиша го изтриват от блога. Ех, ако не друго, поне ме ориентират много точно, къде ги стяга най-много чепика и кога съм улучила точно в центъра със снайпера. Мерси, значи за добрата ориентация в световната ситуация. Сууупер ! Знам си аз, че сте решили да ме направите с дългите си маши Надка Илюминадка, но крайната цел, малко ми е се губи в мъглата. И това ще трябва да го прозра. Илюминация винаги, но никога подчинена на вашите сатанински сили !!! При мен този номер не вървой, ако трябва сам сама пред цял свят да се изправя. Добро просветление, подчинено на зли сили може да има само като краен ефект - единствено още по-страшна злина. Впрочем, с тази схема простичка, работите всички хора по земята, хипнотизирани от вашите гадни рептили. 18.04.2008 http://video.google.com/videoplay?docid=4153235180708699121 Реейки се мислено из космоса, ето какво ми хрумна, както винаги много обобщително. Така де, детайлите са за специалистите, аз като по-мързеливичка го карам с визионирането, така според моята си радиовълна, ми е по-лесничко. Защо ли нагнетяват информационното пространство, което владеят изцяло, с извънземни истории и прочеее фантасмагории ? За мен това е по-важното, по-належащото и същественото, отколкото самите истории. Земята е дете на Космоса, ние сме нейните деца, значи като цяло принадлежим на космическите разум и закони, настроени на съответна вълна. Изглежда ни се готви пренастройка, защото явно досегашната се оказва доста неподходяща, даже дефектна и неефектна. Колкото за рептилите на Дейвид Айк, българският фолклор и народни приказки, бъкат от змеьове и ритуалните им жертви, за усмиряване. Много естествено, че това не са някакви си народни измислици, всичко се базира на нещо. Ще бъде много интересно отново да ги препрочетем тези приказчици, поверия, сказания и ги видим от тази гледна точка. Сигурно ще забляскат в тъмното разни истини за двукраките рептили земята населили, вечно за кръв жадни вампири. http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php?topic=7.msg74659#new Най-голямата трагедия на хипнотизираното от рептилите човечество днес е, да е информирано, знаещо, виждащо, анализиращо, научно-развиващо и прочее, но въпреки това осъдено на деградация, неспособно да контраатакува злите, злобни и злокобни сили. При това положение, единственото, което го очаква, като логически епилог на историята на днешната цивилизация е найното изчезване. Човешкия дух е хипнотизиран тотално, точно както змиите правят това с жертвите си. Всичките му действия са подчени на змийската воля. Ах, лелей тия рептили са страхотни в тая област, наистина ? Вцепеняват от страх жертвата и хоп готово, имат я !!! Мисля, че това е най-краткия и схематичен начин да се изрази въздействието на рептилите върху на нашата земя. Е, естествено, както винаги има и редки изключения, които не се поддават на тотална хипноза, но техния живот се оказва една жестока борба срещу двата лагера - този на хипнотизираните, изпълняващи безприкословно желанията и заповедите на рептилите и този на самите жестоки рептили. Въобще цирк ти казвам, страхотен, заобиколен в кръг отвсякъде !!!??? mais que voulez-vous...: Le Bal des Maîtres du Monde (FR)Terriens - comment sont traités les animaux (FR)Un petit meeting des Bilderbergs (FR) NASA secret photo album (incroyable mais vrai) (ang)Control de masse facilement exécuté: suis le chef de meute (ang) Reality Of Al Qaeda CIA Nazis Behind American Mass media Lie (ang)Big brother Survelliance TERRORISM reaches new level. (ang)Cameras, cameras, cameras. On vous a habitué avec la téléréalité: 78 caméras dans la maison de Loft Story et tout le monde trouve ça cool. (ang)Ted Turner le dit: nous sommes trop sur terre. Beaucoup doivent partir. (ang)History Channel Admits Rockefeller Population Control Agenda (ang) History Channel Admits Anthrax Attacks are an Inside Job (ang)New World Order Ultimate Weapon HAARP (ang) UFOS ON VIDEO HIGH QUALITY NASA VID (ang) UFO Greatest Story Ever Denied - NASA space secrets: Rods (ang)UFO buildings on the Moon... À ne pas manquer (ang) City on MARS (ang) Apollo 15 Photo of Two "Structures" Space bases. (ang) JACK MCLAMB MARTIAL LAW COMING TO AMERICA (ang)Doug Plumb CAP Canada TORONTO 2008 ANTI NAU NWO 2/3Doug Plumb CAP Canada TORONTO 2008 ANTI NAU NWO 3/3 L'eau, le carburant de demain. Voici la clef de la libération ! Envoyer cette vidéo à tous les gens de la planète et exiger que ÇA SORTE !!! Cela fait des décennies que les 'maîtres' du monde, enfin ceux qui contrôlent l'argent qui mènent le monde, savent que les voitures, les moteurs ou générateurs pourraient fonctionner à l'eau, à 1500 fois le rendement du pétrole. Et si accouplé avec les générateurs et super-batteries au lithium ou à plasma, le moteur pourrait faire fonctioner une voiture électrique ou à air pendant un an avec un litre d'eau. Les brevets de Stanley Meyer sont disponibles ici: http://nenki.com La Banque du Canada n'a pas d'or. Saviez-vous que la Banque du Canada, en fait, presque toutes les banques nationales du monde, sauf la France, les É-U, eet quelques autres, ne contiennent pas d'or dans leurs voûtes et que la valeur du dollar est basé sur de la fumée, c-à-d, la confiance des investisseurs. Qu'avez-vous à privatiser ? Imaginez le monde de la spéculation qui embarque par-dessus les valeurs de tout ce qui se marchande. Qui achète l'or qui reste disponible et permis de vendre ? Les pétrolières, bien entendu. On vous vend du pétrole qui passe en fumée et avec les profits on achète de l'or qui lui dure des milléniums. mais que voulez-vous...: Le Bal des Maîtres du Monde (FR)Terriens - comment sont traités les animaux (FR)Un petit meeting des Bilderbergs (FR) NASA secret photo album (incroyable mais vrai) (ang)Control de masse facilement exécuté: suis le chef de meute (ang) Reality Of Al Qaeda CIA Nazis Behind American Mass media Lie (ang)Big brother Survelliance TERRORISM reaches new level. (ang)Cameras, cameras, cameras. On vous a habitué avec la téléréalité: 78 caméras dans la maison de Loft Story et tout le monde trouve ça cool. (ang)Ted Turner le dit: nous sommes trop sur terre. Beaucoup doivent partir. (ang)History Channel Admits Rockefeller Population Control Agenda (ang) History Channel Admits Anthrax Attacks are an Inside Job (ang)New World Order Ultimate Weapon HAARP (ang) UFOS ON VIDEO HIGH QUALITY NASA VID (ang) UFO Greatest Story Ever Denied - NASA space secrets: Rods (ang)UFO buildings on the Moon... À ne pas manquer (ang) City on MARS (ang) Apollo 15 Photo of Two "Structures" Space bases. (ang) JACK MCLAMB MARTIAL LAW COMING TO AMERICA (ang)Doug Plumb CAP Canada TORONTO 2008 ANTI NAU NWO 2/3Doug Plumb CAP Canada TORONTO 2008 ANTI NAU NWO 3/3 L'eau, le carburant de demain. Voici la clef de la libération ! Envoyer cette vidéo à tous les gens de la planète et exiger que ÇA SORTE !!! Cela fait des décennies que les 'maîtres' du monde, enfin ceux qui contrôlent l'argent qui mènent le monde, savent que les voitures, les moteurs ou générateurs pourraient fonctionner à l'eau, à 1500 fois le rendement du pétrole. Et si accouplé avec les générateurs et super-batteries au lithium ou à plasma, le moteur pourrait faire fonctioner une voiture électrique ou à air pendant un an avec un litre d'eau. Les brevets de Stanley Meyer sont disponibles ici: http://nenki.com La Banque du Canada n'a pas d'or. Saviez-vous que la Banque du Canada, en fait, presque toutes les banques nationales du monde, sauf la France, les É-U, eet quelques autres, ne contiennent pas d'or dans leurs voûtes et que la valeur du dollar est basé sur de la fumée, c-à-d, la confiance des investisseurs. Qu'avez-vous à privatiser ? Imaginez le monde de la spéculation qui embarque par-dessus les valeurs de tout ce qui se marchande. Qui achète l'or qui reste disponible et permis de vendre ? Les pétrolières, bien entendu. On vous vend du pétrole qui passe en fumée et avec les profits on achète de l'or qui lui dure des milléniums. Дори само заглавията да четете, ще ви стане ясно как ни работят всичките. Освен това, не може да се вярва частично в конспирацията и само дотолкова, доколкото на всеки от нас е удобно, за да си изтъкне егото, или извини действията си, в синхрон и по заповед на същите. Конспирацията или я има, или я няма и ако я има, тя е навсякъде, включая и най-вече в промитите ви глави и в хипнотизираните ви продажни душици. Няма нищо полувинчато в тази игра, която е много цялостна и на всички нива. Нищо, камо ли една световна конспирация, за която иде реч тука, не може да съществува като самостоятелен и свободен електрон в пространството. Всичко е вързано на един синджир, който бавно и сигурно се увива около изтънялото вратле на хипнотизираното докрай вече човечество, което упорито не иска да вярва в реалността, която го застига вече със страшна сила. Е, съвсем "нормално" е за хипнотизирани хора да вярват само на това, което им се внушава, но не и на реалността, която ги заобикаля. Най-гадното, поне за мен е, когато хора запознати с най-малките подробности за дейността на световната конспирация и нямайки никакви съмнения за нейното съществуване, се подчиняват на нейната воля и стават нейни верни пионки в играта. Имах не малко пъти огромното неудоволствие, да гледам този процес. Това ясно ми показва до каква страховита степен действа хипнозата или зомбажа, или програмацията, както искате го наречете. Знанията им се оказват изцяло ялови, защото не дават никакви плодове нито в душите им, нито в сърцата им и още по-малко в съзнанието им. Ужасяващо окастрени от всички тези човешки същности, които го правят човек всъщност и превърнати в двукраки същества за слугинаж на властта. За другите, коит и хабер си нямат, някак си е по-естествено, макар и не извинително. Прости им Господи, те дори не знаят какво правят. Да, нооо това вече при огромната информация, с която ни заливат за собствената им сатанинска дейност, не е извинение за никого. В тази връзка, даже бих казала, че информирайки ни съвсем откровенно за отвратителните си деяния над хората по земята, те ни тестват отново всички, до каква степен действа хипнозата от сорта: "знам че си ми враг, но пак ти лазя в краката и ти слугинясвам като тероризирам, тровя и убивам ближните си, макар и да е много лоша и греховна тази работа да играя пионка на сатаниската сила, която управлява земята, ти поемаш отговорността". КОГАТО ЗНАНИЕТО НЕ ДОСТИГА ДО СЪЗНАНИЕТО, ВСЕ ЕДНО, ЧЕ ГО НЯМА. Един вид искат да отсеят тези, които не ги хваща хипнозата, които и без това са много малко и да ги обезвредят окончателно, преди да настъпят към крайния и най-важен ход, т.е. да обяват световното правителство и обявят новия световен ред, като ни спретнат за повод някое извънземно космическо нашествие. Нали знаете, царе са на поводите, като минете през историята, особено когато се касае да спретнат и отворят някоя голяма война, за да има повече кръв за вампирите ? Ред и то какъв, всички пионки строени в стройни редици като за парад, подредени по конец и вързани на конец, изпълняващи безприкословно всички заповеди, роботизирани роби, послушнички, чипирани и бездухвно еднаквички със сателити и компютри командвани, в изкуствена матрица размножавани, по каталог избирани клонинги и прочеее дяволски измишвьотини, които нямат нищо общо дори генетично вече с човешката същност. То и Дяволът няма нищо общо с човека и си иска да наложи своите еничари на нашата планета завинаги. Човекът е този, който трябва да се пребори и се спаси от сатанинските набези, които искат да го лишат от всичко човешко и го превърнат в най-вулгарен слуга и роб на Дявола. Всеки си иска нещо и трябва да си го извоюва. Хипнозата, силата, властта и преднината, която е взел Дявола не са извинение за човечеството, да се остави така лесно да го унищожат, заедно с неговата майка планета. Силата, с която ни се фъчкат също е толкова илюзорна, колкото и илюзиите, в които буквално ни удавят. Ако повече хора успеят да отментат хипнотичната пелена, с която са ни покрили, много бързо ще установим, че като всички маняк-манипулатори, силата им е дотам, докато жертвата вярва, че им е в ръцете завинаги и те са по-силните. Ако жертвите се осъзнаят и съюзят, ще видите, как ще бягат ужасени с напълнени гащи. Те са силни защото всички им помагате, ако спрете да го правите, ще ги видите какви са нещастни деградирани, перверзни и обсебени страхливци. Край на хипнози, илюзии, магии и трикове ... Инстинктът за самосъхранение на човечеството би трябвало да надхвърли зоната на здрача и на страха, в която са ни наблъскали с ритници и да се събудим всички веднъж завинаги от тези отвратително сатаниски хипнотични сънища и внушения. Време е, утре ще бъде късно !!! БЪЛГ-АРИИИ, ГОСПОД-АРИИИ, ХОР-ААА, НЕ СТЕ РЕКЛИ, НЕ СТЕ ГО НАПРАВИЛИ !!! ПРИМЕР НА СВЕТА ДА ДАДЕМЕ И ОТ ТЕЖКО ДУХОВНОТО И РЕПТИЛСКО РОБСТВО ДА СЕ ОТЪРВЕМЕ - НИЕ ВСИЧКИТЕ И ДРУГИТЕ. СТИГА ВЛЕЧУГИ СА НИ КАРАЛИ ДА СЕ ВЛАЧИМЕ, НИЕ НЕ СМЕ ВЛЕЧУГИ, А ХОРА, НА ДВА КРАКА СМЕ РОДЕНИ ДА ХОДИМЕ И С ГОРДО ДИГНАТИ ГЛАВИ ПРАВО НАПРЕД И НАГОРЕ ДА ГЛЕДАМЕ. ВЛЕЧУГИТЕ ТРЯБВА ДА НИ СЕ ВЛАЧАТ В КРАКАТА. НА ВЛЕЧУГОТО ТАКАВА МУ Е ПРИРОДАТА, ДА СЕ УВЪРТА, ВЛАЧИ И ЛИЗГАВА ДИРЯ СЛЕД СЕБЕ СИ ДА ОСТАВЯ И ПО НЕЯ ЧОВЕЧЕСТВОТО ДА ПЪРЗАЛЯ. ТЕ УСПЯВАТ ДА НИ ХИПНОТИЗИРАТ, ЗАЩОТО СЕ ОСТАВЯМЕ ДОБРОВОЛНО, КАТО ЖЕРТВИ ДА НИ ТРЕТИРАТ. ВРЕМЕ Е ЛОВЦИ ДА СТАНЕМЕ, СТИГА СМЕ СЕ ОСТАВЯЛИ НА ДИВЕЧ ДА НИ ПРАВЯТ. СТИГА, ВРЕМЕ Е, ВСИЧКИ ДА СИ ЗАЕМЕМЕ МЕСТАТА, КОИТО ГОСПОД НИ Е ОТРЕДИЛ НА ЗЕМЯТА. ВРЕМЕ Е, ДЯВОЛЪТ ДА ГО НАСРИТАМЕ И СМЕТЕМЕ, БАРАБАР СЪС СЛУГИНАЖА, НА ЖЕЖКО В ПЪКЪЛА. http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php?topic=1932.msg74695#new Трудно е да се намери изход в лабиринта създаван нарочно и много научно обмислено, от истини и лъжи, добре преплетени и омотани, но не е невъзможно, стига да се иска. Веднъж хванеш ли крайчето на червената нишка и започнеш внимателно да я намотваш, може и да се успееш да намоташ цялото кълбе, с което да се изплете истината, цяла целеничка. Ха, ха, ха, може и на една кука може и на две, даже и на повече, както си го знаете и можете, важно е плетката да стане. Аз изплетох пуловерчето, само нещо имам проблеми с магическите ръкави, в които са скрили извънземните. Изглежда ще трябва да сменя куките и нова плетка да измисля !!!??? Ще стане, ще стане, няма начин щом съм го решила. Връщане назад няма и не се предвижда, нито от мен, нито от господата, които за Господ искат да минат. И аз много работи искам, нооо не вървой, та и при те, с някои неща, ще трябва да се разминат, въпреки невероятните им познанията за Космоса и света. Точно това ще им изяде змийската глава, че се самозабравиха. Нормално, никой не е по-голям от Господа ! Така, така, само така, в това изглеждаа ни е единственото спасение, като гледам заспалото дълбоко човечество, гадинките без да използуваме чатала, сами да се натресат в чувала, и ние само здраво да го вържеме. Лелей, е те сега вече разбудих всички смокове и пепелянки в гнездото под мене, където са се свили и съскат денонощно !!! Ще падне едно лазене и лизгане, забежки и прибежки, свистене и съскане, превъртаници и завъртаници от всички страни, та знае ли се ??? http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php?topic=4272.msg69718#new Този информатор съвсем случайно е "забравил" да каже естествено, най-важното в цялото това супер професионално листче, като по този начин с цялата тази истина, отново и отново, иска да изманипулира, тези, които ще го прочетат. Просто не споменава най-важното, че тези отвличания с всичките там признаци, типични за хора под психо-тронен контрол се извършва от специализирани в областта групи от секретните служби и задължително, с помоща на някой троянски кон в най-близкото обкръжение на съответната поредна жертвичка. Както ви е известно сигурно, троянският кон винаги е някой от най-близкото обкръжение на жертвата и винаги представящ се, като човекът с най-добри чуявства и намерения, за да му се има доверие - така да се каже, подарък на съдбата. Е, да подарък, но отвътре пълен с отрова или войници, точно както си е и в легендагта, които да превземат жертвата отвътре, в пълния смисъл на тази дума. Днес, са усъвършенствували докрай троянските коне и с тях първо превземат отвътре и изцяло хората и след това пристъпват към превземането на града и цялата страна. Този информатор е забравил, естествено, пак "случайно" да ви каже, че ченгетата, които го правят, нямат нищо общо с извънземните. Съвсем друг е въпросът, след като доставят отвлеченагта жертва вече в ръцете на специализираните научни екипи от психотронни палачи, дали не присъстват в манипулациите извънземни. Това е единственото нещо, за което нямам истински доказателства, дали наистина баш майсторите, които упражняват тоталния контрол над човечеството и техните пионки и палачи надолу по стълбицата, вързани ли са наистина с извънземните. Почти е сигурно, но не мога да го твърдя, след като не съм си го доказала, поне на мен самата. Нали ви казах по-горе, че точно магическите ръкави на пуловерчето, в които крият извънземните не съм успяла още да изплета. Явно не ми се отдават свивките нещо, но ще се научиме. Едно е сигурно, че този тип и много такива като него, които явно са преки участници в програмите за психо-контрола на масите иска да хвърли цялата вина на хипотетичните все още извънземни. Дори и да ги има, те работят дружно с ченгетата и всичките там банди от научно-технични изобретатели и работници от съответните лаборатории на съответната държава. Естествено, всичките тези екипи по места са дирижирани от един единствен световен център, който регулира и подава заповедите по места, на всичките тези орди от пионки, набутани в тайните служби, военните и ултра-секретните лаборатории за упражняване на психо-контрол над милиони хора по света. Тази информация е типичен пример, сама по себе си, също на масирана деизнформация практически на хората чрез част от истината. И както споменавам по-горе, напроследък полагат много усилия да насочат и вкарат мислите на хората в руслото на извънземните, един вид правях сухи тренировки и подготовка на психиктата на тълпите за идването на извънземните, които изглеждаа са си открай време тука. Просто искат да хвърлят всичко на гърба на все още хипотетично съществуващите извънземни, за да не виждаме истинските оператори, оперативки и операции. Да не виждаме, точно тези, които извършват цялата работа, па макаар и да са в сдружение с извънземните. Мътат водата колкото се може повече, че да ловята балъците !!! Много просто, те не искат да виждаме оръдията на труда, с превземаането на хората отвътре, защото ако това стане, може да решиме да ги унищожиме. Колкото до извънземните, те просто за сега са недосегаеми, защото си остават невидими за повечето хора и защото може би въобще ги няма. Въпросът е все още открит ! /За мен поне, в момента в който прочетох че французите разсекретяват уж всички топ-секретни документи, свързани с НЛО-тата и извънземните, ми стана ясно, че започват нов етап от тоталната световна манипулация. В последна сметка, поне на този етап, не е толкова важно, дали те са тук и заедно ли работят и ни работят всичките, а най-крайната цел на тяхните занимания./ По всичко личи, че схемата е следната: Инсценирва се едно извънземно нападение над цялата планета !!!Развити технологии с парите и мъките на изтерзаното човечество, колкото искате. Следва, назначаване на световно правителство за справяне с извънземните "терористи" и "спасяване" на горкото ужасено и психо-контролирано човечество, молещо се за спасение от космическите нашественици. Накрая, естествено печелят земните "терористи" като наложат НОВИЯ СВЕТОВЕН РЕД, без да чакат повече ред на опашката с извънземните. За сега, извънземните, съществуващи или не, много удачно помагат на земните, като поемат цялата вина и няма кой и как да ги накаже, защото много бързо изчезват в космоса. Въобще за сега се явяват много удобни на земните влечуги, за да си пробутат номерата за завладяването на света като струпат вината на други, при това напълно хипотетично съществуващи. НА СЪДА Е ЯСНО, ДА ВЛЕЗЕ УБИТИЯ ЗА ПОКАЗАНИЯ !!! Ех, много типично за всички манипулатори и маняци, винаги другите, лишени от защита, да им носят вината. Да, де, да, както в приказката, болен здрав носи. Те са царе на тези номера както в най-малктите им набези над един човек, така и в грандиозните им номера над цялото човечество като цяло. Просто въпрос на принципи и схеми, застъпени както в малките, така и в голямите им проявления. Те /баш майсторите масони и тези над тях/са наистина голями езотерици и винаги се съобразяват с космическите принципи и безброй древни ритуали. Точно това ме кара да вярвам, логически само обаче, че са вързани с извънземните. Но това не е достатъчно основание, да го твърдя, след като нямам преки доказателства, но и да имам, като знам на какви неверятности са способни, пак бих се съмнявала доста. Въобще темата е много змийски лизгава и явно се пробутва, за да ни плъзне на друго ниво и изпуснеме главното. Ако има извънземни, те би трябвало да са тук отдавна, но ако са тука, защо се крият, след като със сигурност, могат да ни сложат ръка веднага и си покажат сивите мутри с голями очи, като се обявят за победители. Точно тука има нещо неясно по въпроса, но както е тръгнало и тази единствена точка ще се изясня в близките времена. Фокус, мокус, барбарокус, какво ли гълъбче ще излети от туй ръкавче ??? Е, ще почакате, още не съм изплела ръкавчето !!! Майтап да става бе Уили !!! Със или без, майтап трябва да има защото иначе съвсем ще луднеме, а такова удоволствие на трябва да им доставяме на вампирите. Едно е сигурно, че за сега змеьовете искат всичката вина да изсипят на извънземните, за да могат необезпокоявани да ни хвърлят пък на нас земляните окончателно примката и да я затегнат докрай, за да имат глобално властта над хората. Нема "не", нема "да", нема ъъъ, нема яяя, само климаш с глава, а се опиташ да кажеш нещо и ти дръпват яко примката около врата. То и сега почти няма такива да кажат нещо, без заповед на щуката, а за после дори не ми се мисли. Ще им се откачат главите от клатене в знак на съгласие, разбира се. За малцината, които нямат намерение да се клатат в синхрон с господарите, илюминатите ще ги илиминират, за да не развалят единството на тоталното и съвършенно робство на биороботите. Те са перфексионисти и са решили този път да ни нагласат перфектно. ДААА, ЗМЕЯТ ЩЕ ДОКОПА ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА, СЛЕД КАТО Е РАЗДЕЛИЛ И ПРЕВЗЕЛ ОТВЪТРЕ БРАТЯТА !!!??? Въобще този принцип на разделяй и владей го спазват на всички нива от мозъчните ни функции, като ни фрагментираат мозъците още в люлката и стигат до всичко останало, та до на най-високо ниво - тоталното разделение. Много просто, но винаги ефикасно, направо гениално. Така или иначе, не са важни вече толкова подробностите, по които ни обработват всичките, а принципите и схемите, които спазват много стриктно, за да ни превземат, отвътре и отвънка, за да въдворът ТЕ техния РЕД над света и ЧОВЕКЪТ да стане техния перфектен роботизиран РОБ . ЧОВЕКЪТ РОБ НА РЕДА, ТОВА Е ЦЕЛТА !!! Пустите му стоглави змеьове ! АЗ ВИКАМ ДА ОБЪРНЕМЕ СХЕМАТА ??? НЯМА ДА Е ТРУДНО, СТИГА ДА ПРЕОДОЛЕЕМ РАЗДЕЛЕНИЯТА НА ВСИЧКИ НИВА, САМО ТРЯБВА ДА ТРЪГНЕМЕ ПО ОБРАТНИЯ ПЪТ, ПО КОЙТО СА НИ И ОБРАБОТВАЛИ. ДО СЕГА ТЕ НИ НАВИВАХА В ПАЯЖИНАТА И ПРЕВРЪЩАХА В КАКАВИДИ, НЯМАЩИ НИЩО ОБЩО С ЧОВЕКА. НИЕ ТРЯБВА ЧИСТО И ПРОСТО ДА СЕ РАЗВИЕМЕ И ВЪРНЕМЕ КЪМ ИСТИНСКАТА НИ ЧОВЕЩИНА. До сега развиваха цивилизацията, за да ни навият на малкото си пръстче, чрез нея. Ние ще трябва да се развиеме в обратна посока, за да спрем деградацията. Нашето противодействие също трябва да е просто и гениално. Те ни навиват, ние се развиваме и така, докато успееме. Развиването би трябвало да почне първо на лично ниво. защото само свободен човек, може да помогне на друг, да се освободи. И така един по един, свободни до един. Друг начин просто няма и няма да има. Те ни внасят психозата на роба био-робот, ние трябва да противодействаме с психозата на свободата, пълната свобода, свободата на човека, на истинския човек, който няма да допусне при никакви обстоятелства да стане роб. Те искат да ни унищожат на духовно ниво и ние може да им се противопоставим истински, единствено на духовно ниво. Страхът, който всяват е най-добрият им помощник. Ние трябва да се пребориме с него окончателно и да вземем твърдото и непоклатиме решение човеци отново да станеме. Очите на страхът са голями и те съвсем не са толкова силни, колкото ни изглеждат. http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php/topic,517.165.html Е, това е дами и господа, неделната проповед свърши и не се надявайте въобще, че дедо Боже ще свърши за нас тази работа. ТОЙ не обича готованчовците и ще трябва сами да се пребориме със сатаните. ТОЙ само ще раздава, на всекиму заслуженото, според свършената от нас работа на земята. САТАНИНСКИЯТ ДУХ МОЖЕ ДА БЪДЕ ПОБЕДЕН САМО С ИСТИНСКИ ИЗВИСЕН ЧОВЕШКИ ДУХ, НЯМА ДРУГ НАЧИН, ТОВА Е ЕДИНСТВЕНОТО НИ ОРЪЖИЕ. ВОЗНЕСЕНИЕ ХРОСТОВО ЗА ВСИЧКИ !!! Историята го е доказала през вековете, че с другите оръжия нападнеш ли ги, те винаги печелят играта и затова все ни бутат да се сбиваме един други, като участвуват и в двата лагера, за да регулират развитието на събитията и ни гледат сеира и после да обират парсата и лаврите. Всички войни водени до сега са перфектен пример за номерата, които ни разиграват от край време. Не случайно, въртят, сучат, все на война, разделение и противопоставяне ги избива, като манипулират масите на това ниво да си останат. Това е точно нивото на което са най-силни и затова правят всичко възможно да набутат всички в него и после си правят каквото си искат, сигурни в победата. Всъщност това е номер типичен и за еденичния манипулатор, както и на дяволската световна банда от манипулатори. Винаги извъртат така нещата, че да паднеш на тяхното ниво и после бой та знае ли се. Всички хомеопати и езотерици знаят, че подобното с подобно се неутрализира. Дори не трябва да става и дума за победа над другия, защото това е пак идва от дяволската им природа и дух и пак на тяхното ниво падаш, а от там няма измъкване. Просто трябва да бъдат неутрализирани низсшите дяволскит духове от висшите човешки и толкоз. Нали раазбирате, ако победят макар и зад маската на добрите намерения, хора с низсш сатанински духовен заряд, тяхната природа много бързо отново ще изскочи на повърхността и отново ще забъркат някоя още по-гадна сатаниска каша срещу човешката раса, както е ставало винаги до сега. Очевидно тези грешки не трябва да се повтарят повече. Няма победители, няма победени, просто поголовно извисяване на ЧОВЕШКИЯ ДУХ, като единно противодействие, което от само себе си ще неутрализира сатанинския. Плюсът и минусът трябва да си заемат правилните и истински места. Вашият дух никой не може да извиси, вие и единствено вие може да го направите за себе си и за другите, за да се уравновеси везната. Няма този, няма онзи, няма, ама сам човек нищо не може да направи и прочее извъртания. Може и сам, стига човек да остане, те там е фатката. От всяко микрограмче, върху почти празната страна на везната, ще има полза. Не се бутайте там, където докрай е натежала от дяволетата, та чак е ударила тезгяха. Идете от другата страна, при малкото хора, които са направо фърчът във въздуха, за да настъпи равновесие. Иначе лошо, много лошо ни чака. Не изпускайте тази страхотна привилегия, в тези крайни времена да сте родени, изпълнете мисията, за която сте дошли на света и си заслужете вечността на духа. Не би разбрал и осъзнал само този, който не иска, нооо дедо Боже всичко виждааа. Това е !!! Казах !!! Настанало е време за голямото и последно вършеене, отделяне на житото от плявата и меренето на кантара. http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php/topic,4249.msg74845.html#new http://pages.infinit.net/sentinel/index.htm http://www.youtube.com/watch?v=NIKdK-T-jZM&feature=related http://www.voininatangra.org/modules/ipboard/index.php?showtopic=1779 http://www.voininatangra.org/modules/ipboard/index.php?showtopic=1755&st=15 Път във висините /Копие/: Изкуството да се възпитава твърда воля и честно поведение се състои ето в това: Ако говорим за вечно продължаващото: нищо не се устремява така надалеч както далновидните замисли. Ако говорим за спокойствието, няма по-голямо спокойствие от това да си спокоен в незавидно положение. Ако говорим за насъщното: няма нищо по-насъщно от възпитаването на добродетел. Ако говорим за радостта, няма нищо по-радостно от любовта към доброто. Ако говорим за духовното, няма нищо по-духовно от крайната искреност. Ако говорим за разума: няма нищо по-разумно, от вникването в най-дребните неща. Ако говорим за щастието: няма нищо по-щастливо от безметежния живот и пълнотата на познанието. Ако говорим за нещастието: няма нищо по-нещастно от ненаситните желания. Ако говорим за горестите: няма нищо по-горестно от раздора между сърцето и духа. Ако говорим за бремето: няма нищо по-обременително от неспокойствието и суетата. Ако говорим за скуката: няма нищо по-скучно от постигнатото без труд. Ако говорим за помрачението: няма нищо по-помрачително от алчността и липсата на достойнство. Ако говорим за тъгата: няма нищо по-тъжно от онова, което изчезва за миг. Ако говорим за опасностите: няма нищо по-опасно от това да разчиташ на подозрителен човек. Ако говорим за пораженията: няма по-кратък път до поражението от самолюбието и алчността за богатство. И сега, за да завърша темата за тайните общества, бих казала така: За мен всичко, което става на земята е нещо от сорта игра на шах. Разиграват се игри с царе, царици и всички фигури, барабар с пионките и без тех хич не може, като игрите се задават съвсем логично нали, не от фитурите по дъската. Ето там е номера. Кой е сложил дъската и фигурите и дава старт на игрите. Това в никакъв случай не могат да са тайните общества, илюминатите, чифутите и всички останали лобути. От където и да го гледам, просто не е възможно, нвякои от тях може да играят ролята на царе и царици, но си остават фигури местени от други, естествено от тези, които играят и използуват тези фигури. За фигурите вече горе долу всичко знаеме и даже сме наясно с какви номерца печелят един срещу друг вечната игра. Въпросът остава, обаче отворен, кой командва парада и на белите и на черните, кой ги държи в една кутия и дава стартовете на игрите и каква е най-най-крайната цел на тези много сложни игри. Според мен, точно тези, които си служат с фигурите и задават игрите са били винаги в пълна сянка и никой никога не ги ни чувал, ни виждал. Всичко, което се изнася на преден план и особено напоследък под светлините на прожекторите, си е и пълен прах в очите на хората по света. Светлините междувпрочем са и толкова вече силни, че направо ни заслепяват, което също е още една друга страна на вечните им номера, които ни пробутват, за да не видим явно нещо много очевидно. Не знам точно кои са и какви са, но имат неограничена власт над света явно "шамхата" им е любима игра и цялото това разиграване игри и игрички, има някаква крайна цел. Ако това е провокиране на еволюция, то като гледам в повечето случаи се провокира инволюция и вече баланса между двете е напълно нарушен в полза на деградацията. Значи какво става ? Почти всичко отива надолу и на пропастия, а не се качва по еволюционната стълбица, вследствие на играта. Тази точка с грос майсторите, нещо все още ми се изплъзва, всичко могат и всичко знаят, но къде искат да ни натикат, там е работата ? Я, га дебнем !!! Много държа да разбера, кой държи кутията с белите и черните фигури под мишка. Трудно е да се допусне, че е човешка сила, трудно, направо даже невъзможно. Прекалено всеобхватно е, с прекалено много космически знания е и с прекалено много умения е за разиграване и на двата лагера върху огромната световна сцена. Непостоянната човешка природа не е в състояние да поддържа свекове такава твърда и постоянна линия и перфектно разиграване на партиите. Глеааам, глеааам зад илюминатите, чифутите и там всички други слугинари, ох пардон фигури, нема нищо и си викам ааа, тука трябва да има нещо, нещо много голямо и важно, макар и все още да се прави на невидимо. То е ясно, така му е по-интересно, така му по-отърва, така му е по-лесно да мести и белите, и черните фигури, и да решава, кой кога да печели играта. Дааа, значи остават два въпроса, поне за мене, кои са те, коя е тази сила ? Кои са тези, които държат шахматната дъска и фигурите и кога чисто и просто ще решат, че няма нужда да играят повече и ще изхвърлят кутията, заедно с ключа и фигурите ? Като гледам натам вървят нещата, даже и на тях им е омръзнала играта, може би защото изчезнаха напълно правилата. Какво ли ни готвят на финала, белите или черните ? Лошите или добрите ще спечелят последната партия ? Е, те там е въпросът ... ? Аз ще си ги дебна до дупка, каквато съм си любопитка, трябва да разбера, кой е на пулта. Ако не друго, поне няма да се учудя, каквито и да са, на всичко съм готова да ги срещна и им тегля една майна.

сряда, април 09, 2008

ULTRA PRIVE, LIBERTE ET NON DICTE !!!




ДОЗАТА ПРАВИ ОТРОВАТА !!!

Колко добре и точно е казано.

http://www.voininatangra.org/modules/ipboard/index.php?showtopic=1749&st=15

Само изстраданата истина се осъзнава и става валидна !!!

http://www.pleven.bg/pleven.forum/index.php?topic=779.30

http://www.xnetbg.com/new/forum2/index.php?topic=3947.msg69547#new

СВЕЩЕНАТА ПЛАНИНА И ДРЕВНИТЕ БЪЛГАРИ

В края на своя анализ на географските реалности, съдържащи се в Пураните, Уилфорд помества няколко извадки от тези древни книги, с цел да илюстрира своето изследване с оригинални пасажи от тях, показващ техният художествен стил и композиция.
Под №5 той е предал извадка от "Брахманда Пурана", която разказва историята за прочутия меч на бога на войната Чадранана.
В нея първо се описва страната на юг и югозапад от Меру, където бил роден Чадранана. Това са земите съставлявали някога древна Балгара, по гръцки известна като Бактрия. Тези земи са ограничени на изток от Тиян Шан и на юг от Памир и Хиндукуш. След това в текста се споменават сведения за преселването на Чадранана далеч на запад. Уморен от войните на боговете с гигантите, той решава да отиде в западните планини, в страната наречена Краунча, където да възстанови своята сила и да се прероди отново. Там на склоновете на тази планина, той оставил меча си. След много години този меч бил намерен от Атила и с него бил погребан.
В заключение можем да посочим няколко твърде интересни съвпадения:
Освен вече споменатите географски понятия – Тангра, Мандара, Кардама, на източния бряг на Каспийско море, на 39,5-и на 40-ия паралел виждаме две планини с имената Голям и Малък Балкан и прохода Шипки. На брега на Черно море на 42-ия паралел се намира Бургас и все по същия паралел е разположена Балканската планинска верига дала името на полуострова. На 43-ия паралел се намира Мадара – свещеният култов център на българите.
Случайни или закономерни са тези съвпадения ?

http://www.wmyst.hit.bg/Civilization-HiddenHistory3-main-s.htmhttp://bolgar.rgs-bg.com/articles.php?id=77

Аз бих казала, че няма нищо случайно на този свят и всичко е навързано на една безкрайна верига, брънка по брънка.

Има един роман на американският писателр Едгър Алън По "Свещенната планина", която също може да даде доста светлина по този въпрос.
Едгър Алънт По се води основоположникът на криминални и езотерични романи.

http://www.xnetbg.com/new/forum2/index.php/topic,3907.html

Голямият проблем е, че веригата е накъсана на хиляди брънки, за да не могат хората да я съединят и видят цялата истина за света, като тази накъсаност започва от фрагментирането на мозъците им и стига до разделението на всичко, което ги заобикаля. Просто въпрос на принцип и този принцип, уж всички го знаят "Разделяй и владей".
Но да знаеш и да осъзнаеш, са две също много разделени неща, които трябва да бъдат обединени, за да се получи нещо цяло и добро.
Всеки принцип засяга както малкото така и голямото или както казват езотериците, каквото долу такова и горе и обратното и това не са само думи, но те трябва да бъдат осмислени и разбрани докрай, след което много врати към истината се отварят сами.
/Тук много държа да подчертая в тази връзка, с един пример.
Ставате предател на най-добрия си приятел с нещо много малко и се успокоявате, че не е кой знае каква голяма работа.
Е, да де, нооо вече сте нарушили принципът на доверието и приятелството. Да не говориме, че обикновенно това нарушение на принципа продължава докато се изроди напълно в едно голямо предателство./ Няма малко и голямо има нарушение или отстояване на принципите, разводняването на границите само дава възможности за тяхното нарушаване.
Много пъти съм го казвала, че мъдреците са такива, просто защото са осъзнали основните принципи и оттам вече, никак не им е трудно да разшифроват каквато и да е случка и даже да предскажат последващите явления и събития.

Е, това е положението, кой разбрал, разбрал, кой не, да продължава ряпа да рупа, до насита.
Впрочем, тези които си имат природен афинитет и усет към истината, не ще я подминат и даже ще я търсят, за другите, дори и да им вади очите, пак няма да я видят, дори да им я наливаш в главата, пак ще я нарежат на парченца и ще я изплюят в канала.
Днес светът е залят с невероятно много информация скакто никога до сега и какво от това ? Сякаш булото на незнанието става още по непрогледно за тези, които просто не искат да узнаят истината.
Защо ли ?
Аз си мисля, че те правят всичко възможно да я подминат, защото ако я открият, ще трябва да видят самите себе си, а очевидно това ще е една много ужасяваща картинка. Иска се много кураж, а те го нямат и по всичко изглежда, никога няма и да го имат.
Затова и спасението идва първо от това да спасиш себе си и видиш кой си, което естествено ще последва с корекция. Видим ли се и поправим ли се всички, ще се поправи и изправи на краката си и СВЕТЪТ.
Та нали светът това сме ние, светът е океанът, а ние сме неговите съставни капчици. Качеството на капките дават и качеството на океана.
За сега, обаче СВЕТЪТ продължава да е обърнат наопаки, в пълния смисъл на тази дума, но е назряло времето да застане отново на краката си и хората да заживеят истински нормален живот на ХОР-а, на ЧОВЕЦИ, ако въобще артисат такива.
Най-общо казано, това наопаки би трябвало да се разбира в смисъл, че всичко, което е лъжа се представя за истина и всичко, което истина се представя за лъжа. Пълна размяна на плюса с минуса и обратното, един вид, обръщане на полюсите.
Дали пък 2012 година няма да намести полюсите в истинските им стойности ?
А до тогава, зомбажът с пълна сила продължава по всички точки на планетата ... !!!
ЗЛИТЕ СИЛИ НЯМАТ УМОРА, ДЪРЖАТ ВЛАСТТА В ХИЩНИТЕ СИ НОКТИ И ПРЕВРЪЩАТ ХОРАТА В РОБОТИЗИРАНИ РОБИ !!!
И все пак доброто, ще победи и все пак земята се върти, и все пак никой не е по-голям от Господа !!!
Аз откога ви казвам, че на всички ще ви писнат ушите, но никой не верва ?
Нооо почакайте деее, то сега тепърва започва голямото пищене, ручене и свистене.
Вие да не мислите, че американските бази ги набутаха в България за друго нещо ? Да ви пазят сигурно от врага ?
Ах, дааа, вълците умрат да пазат овцете и да си ги хапват по програма и списъчета, една по една.
По горепосочената темата бих искала да добавя, да не забравяте, едно много простичко нещо. Още по турско време са владели абсолютна психо-система за правене на еничари, а представяте ли си сега какво става, като имат под ръка всички научни постижения в областта на психо-генераторите, микро- и нано-технологиите, микро-биологиягта, фармакологията, генното инженерство и прочеее, които се използуват само и единствено за сатанински и убийствени цели на правенето на роботизирани роби.
Естествено, едно приказват, но друго правят, иначе нямаше да има нито манипулатори, нито конспирации, нито сатаниски планове.
Впрочем, не е нужно много да четете и да гадаете, достатъчно е да се огледате около себе си, дори и най-вече да се видите вие самите, до каква степен са ви модифицирали и превърнали в по-голям или по-малък еничар във вашата микросреда, на пирамидалния принцип.
Ако и четете, дори само заглавията на постиженията в тази насока на науката и ги вържете на верига или съумете да наредите правилно парчетата от пъзела с новинките на деня, картинката ще блесне пред вас със сила и ще разбирате всичките им сатанински номера.

Заливат ни прекалено много с подобна и подробна информация, за да се загубите в нея, един вид огромен лабиринт, в който повечето ще се загубят и ще се почувствуват още по-безнадеждно. Когато човек влиза в лабиринт, трябва да си вземе кълбенцето с червената прежда и да се придържа към червената линия, за да може да се върне и си даде сметка точна и ясна, какво е видял в лабиринта.

Както знаеме още от митологията, мили ми дечица, дами и господа, в лабиринтите живеят винаги само чудовища. Те и затова ни набутват в тези безкрайни лабиринти, като знаят, че повечето ще се загубят и рано или късно ще бъдат изядени от чудовищата.
Заливат ни с безкрай точна даже информация за сатанинската им дейност, защото изпитват садистичното удоволствие да ви кажат, че са ви господари и си правят с вас, каквото искат, но вие нищо не можете да им направите. Малцината, които биха надигнали глава, бързо ги набутват в ъгъла, меко казано.

Да не забравяме, че цялата власт е в тяхни ръце, цялото човечество им е в краката и те го тъпчат, с така присъщото им сатанинско-садистично удоволствие, като се хранят с кръв и нещастия.

За вампирите няма друга храна, не го ли знаете ?
Униженията над жертвите е просто черешката на върха на тортата, един вид, показното им и изтънчено перверзно чувство за надмощие.Това че прекрасно умеят да се прикриват зад благовидни маски на благородни и всеотдайни, уж човеци, ги прави още по-опасни.
Най-голямата им сила като манипулатори е, да изкарват жертвите си виновни.
Това никога не трябва да се забравя, никога !!!
Какво тук значи, че някой ходи на два крака и прилича нещо като на човека, но нищо човешко в него не е останало, освен владееенето на имитацията, да се представя за него?
Огледайте се, ослушайте се, вижте се и добре размислете, докъде са стигнали в модификациите с вас самите и ако имате сила, коригирайте се, докато е време и на се ви превърнали, истински и невъзвратно, в чудовищни еничари и брънки от сатанинската система, която унищожава човечеството и го превръща в една еднообразна сива маса от роботизирани роби, подвластни единствено на Сатаната и неговите принципи.
ПОПРАВКАТА И СПАСЕНИЕТО МОЖЕ ДА ЗАПОЧНЕ ЕДИНСТВЕНО ОТ ВАС САМИТЕ, А НЕ ОТ ДРУГИТЕ.
Самозалъгването, имитациите и мимикриите, че не сте от тях и сте си останали хора пред другите, е най-добрия начин да ви превърнат в съвършенните еничари на ближните и да сте им вечните роби. Даже ще си вярвате съвсем откровенно на собствените си имитации и ще ви изпълва илюзорно чувство за истинност.
Дааа, отдавна мина времето на еничарите с ятаганите. Днес тези с писалките и докторатите, с последните открития на технологиите и науката като цяло са най-страшните, далеч по-страшни от ятаганите, макар и да изглеждат на вид много благовидни и добрички.
Едно време еничарите с ятаганите са отнемали само живота на хората.
Днес, бавно и сигурно ви отнемат най-ценното, което прави човека човек, неговия дух и със сатанинско удоволствие мачкат като гнида всичко човешко у вас.
Всички трябва като тях да станат - копилета на Сатаната.Този процес с всяка измината минута се засилва и става очевиден, дори за най-заблудените овце, но никой нищо не прави и те го знаят и затова ни информират, защото си въобразяват, че са станали по-силни и от дедо Боже и ще могат, от тук нататък, да ни сложат юларите и чиповете съвсем открито и откровенно да се обяват за наши абсолютни господари.
ТРЯБВА ЛИ ДА ИМ СЕ ОСТАВИМЕ, с преклонени овчи главици да ни набутат в електронните кошари и ни превърнат в роботизирани роби, лишени от всичко човешко двукраки модифицирани същества, продукти на сатанинските лаборатории ?
Аз мисля, че каквото и да стане, дедо Боже ще има последната дума над тези, които днес се вземат за единствени господ-ари и няма да ги остави да си разиграват повече сатанинските номера.
Проблемът е, че ако не направиме и ние нещо и помогнем на дедо
Господ, покрай сухото и много мокро ще изгори, когато той започне да намества както се трябва нещата. Ще да има много гръм и трясък по небесата, много вода ще се заизлива, ще се затресе и отвори земята.
Късно ще е тогава, късно, много късно, даже и утре ще е късно вече, не отлагайте ... !!!
Вижте се, поправете се, изправете се и отново Човеци станете.
Стига пълзене, стига вампиросване и тъпчене по нечии глави, като си въобразявате, че само така ставате по-голями и по-високи, под стоновете и проклятията на жертвите ви.
Рано или късно ще ви застигне и реалността, и проклятията.
LE BOUMERANG FAIT RETOUR - TOUJOUR !!!
И вече се подготвят да няма възможности за оплакване и още по- малко за доказателства. Въобще положението става много натупорчено, а вие си рупайте суа трева, колкото си искате, но и тя ще свърши и само с пищенето в ушите ще си останете да кънти в опразните ви глави.
И еничарите няма да бъдат пощадени, даже в известен смисъл те са първите, за да са добрички палачи на всички останали.
LE PENTAGONE VEUT S'ATTAQUER A VOS BLOGS. UNE ÉTUDE DU PENTAGONE PROPOSE D’INTERFÉRER DE MANIÈRE ILLÉGALE AVEC LES BLOGS, Y COMPRIS EN RECRUTANT DE BLOGGEURS INFLUENTS, EN CRÉANT DE FAUX BLOGS, EN HACKANT ET EN MODIFIANT LEUR CONTENU, VOIRE EN “ÉLIMINANT” PUREMENT ET SIMPLEMENT DE SITES “CONTRAIRES AUX INTÉRÈTS DES ETATS-UNIS”

Ха, моят блог вече го интерферираха !!! Споко, това сигурно е защото само глупости говоря, хъъъ ... Проблемът е, че тези "глупости" са прекалено истински и в следващите години ще ви се изсипят всички като тежки камъни върху всички полирани кратуни.
И сега да се върнеме на любимата ми тема, дами и господа,
Илюминатите, нали съм си Надка Илюми-надка. Кеееф, пълна рима се получава, но само в имената, иначе тотална контра им държа.
Бият ме, троват ме, гонат ме, тероризират ме, ограбват ме, унижават ме, оскърбяват ме, облъчват ме и какво ли още не, аз не се давам, контрата държа и няма предаване.
Само пълен напред !!! Нема ала, бала в мойта централа, където единствена съм си и господаря, нищо че съм им експериментална лабораторна мишка. Мишка, мишка, амааа врачанска превъзходна, струва колкото цялата им еничерска банда, накуп събрана.
Та такааа, Илюминатите инквизират, илюминират, имитират, илегализират, игнорират, имигрират, импозират, имобилизират, ликвидират и имортализират даже, де що видят истински хора по земята. Останалите неодушевени двукраки много бързо превръщат в свои еничари.
С техните знания нямат проблеми, още даже преди да сте се родили, да ви начертаят програмката на живота.
Такива са им най-общо казано схемите и принципите, всичко останало са подробности. Ако ги научите, ще са ви ясни всичките им изпълнения и манипулации.
Естествено, че зад Илюминатите или по-скоро над тях, има нещо много по-голямо и важно, но за сега ми липсват някои парчета от пъзела. Илюминатите, истинските деее, не нещастните първо-сигнални първ-енюта, пенюги и егоцентрици от разните рацарски и тамплиерски клубовете и секти, повече от очевидно е, че са само параван за пред овчясалото човечеството.
На мен ми е по-интересно, кой седи зад параванчето, при дяволчето.
За маняците, които им вършат черната работа всичко вече знам, само смрад.
Нооо, явно това е най-трудното, въпреки многото информация, която и единствено те пускат за себе си по трасетата, та чак се тресе земята. Тресе ли, тресе, но пак от тях, иначе никой не смеее тях да ги разтръска, че да изпадне някое по-голямшко парче от пъзела и се види, кой пък тях ги командари.
Не, бой те се, всичко е под контрол ... ще ви гази голямата мечка, но не се знае още, тази на небето или някоя друга !!!
Ах, като казах мечка, та все имам чувството, че съм станала истинска бяла мечка, изпаднала в дълбок латергичен сън и чакам с години да настъпи пролетта и изскокна от пещерата.
Навън не се живеее сега, поне на мене мечока, всред тези вкоченени и мязащи на хора двукраки същества. Мраз е сковал душите и сърцата им и те си въобразяват, че такъв е живота.
Нищо не правят, за да настане животворната пролет и след нея жаркото лято, сякаш вече са свикнали напълно и даже им харесва жестоката духовна зима, която е сковала планетата.
Такива ми ти работи, мили ми дечица, от баба ви Меца и слава Богу, латергичният ми сън не ми пречи да ви пиша, ли пиша !!!
Ех, нали знаете, в този свят на обърнатите полюси е така ?
Лудите ги вземат за нормални и те владеят земята, а нормалните ги сочат с пръст за луди, че да не им пречат да се изявяват като велики диктатори, тартори и прочеее мегаломанни, властолюбиви и малоумни маняци. Тези пък, които в сън латергичен са изпаднали, за да презимуват в този свят на луди, са ги отписали, а тези, които уж живеят, са си живи умрели, отвътре замразени.
Ха, деее, като ви казвам, че са обърнали светът наопаки, вие не ми вярвате.
ВРЕМЕ Е ДА ДОЙДЕ ПРОЛЕТТА И ЛЮБОВТА - ИСТИНСКАТА - В ЗАТОПЛЕНИТЕ СЪРЦА !!!
РАЗМРЪЗВАЙТЕ СЕ, СТИГА СТЕ ЖИВЕЛИ КАТО УМРЕЛИ.
Хай, стига ви за днеска !!!
Заключително !!! ???
Специално ние, българите, не трябва да чакаме нищо отвън да ни дойде наготово, всичко си е в нас скрито дълбоко и за съжаление замръзнало, за което са се постарали манипулаторите.
Егото отхвърлете, търсете и ще се намерите отново, вие - истинските !!!
Тук вече се сещам за убийството на Георги Стоев, който е изключително типичен пример на контролиран, модифициран и моделиран българи, чиято българска същност, обаче, е взела връх. Калищака, в който са го набутали го е покрил, но не е успял да влезе в душата му и това е същинската причина да бъде убит по поръчка на неговите манипулатори.
Той трябва да бъде пример, особено за тези, които не вярват в конспирациите на контрола над психиката на хората и в частност особено силни над българите. Не е нужно да станете мутра, за да схванете и стигнете до истините, до които той е стигнал.
Той се е пожертвал фактически, знайки че ще го убият, но е продължил да се изкачва по пътя нагоре към светлината и еволюцията, за да ви осветли и вас, без да минавате по неговия път и слизате до дъното в най-голямата тиня. Такива саможертви са истинска рядкост, да не кажа, че въобще липсват, но колко ли хора ще се възползуват от подаръка, който ни е направил на нас, всички българи. Той е стигнал дъното, за да направи огромен отскок нагоре, но за съжаление, повечето хора си остават завинаги долу в тинята, дори и помен нямат, че това падение може да им послужи за възвисение.
Това е положението, дами и господа, има хора, които и в най-черната тиня да ги извърдаляш, отвътре чисти остават, макар и да са направо изключения. Точно в такива моменти се познава, кой какъв е, наистина.
Има и такива, които пред обществото изглеждат много умити и чистички, чак хлъзгави, но отвътре черна тиня ги е затъкнала, без остатък.
Аз познавам ужасяващо много такива хора и знам, че нищо повече не може за тях да се направи. В тях няма абсолютно нищо, освен тиня. Тиня, черна, воняща и лепкава, продукт на тоталната им деградация, която неистово покриват с власт, слава, пари, известности и прочеее измишльотини на Матрицата, за да не се види от всички, че са едни най-обикновенни копилета на Дявола, впрегнати да му вършат най-черната сатанинска работа, макар и на по-високи нива.
Точно такива екземпляри най-много помагат всячески на системата и Матрицата, малкото останали светли духове да бъдат набутвани в калищаците на криминалността и какво ли още не, за да станат всички като тях калтаци и отвътре и отвън, и ако това не стане, чисто и просто ги убиват, естествено, по поръчка.
Те не обичат да се калят отвънка и да си мърсят ръцете, но само с черни сатанински действия и манипулации се занимават, на голями господари се правят.
Не искам и да си представям, на какви ще се представят, когато пред дедо Боже ще застават.
Рядко копирам мнение, но това наистина си заслужава като подкрепа и надеждата в мен трепва, че има надежда и не всички са напълно втинясали. Не съм го забравила този "приятел" и се надявам, че няма да се сърди, че го цитирам.
Jordan_13
Публикувано на: Apr 10 2008, 10:08 PM

Форумен инвентарГрупа: МодераториСъобщения: 1124Потребител # 544Дата на регистрация: 10-August 06
Жал ми е, че си отиват свестните хора така. Направо ме е яд. Докога!------------------------------------------------------------------------------------
Верно е, че когато Силите преляха и действието се стовари освен върху природния и върху човешкия фактор, ще има и жертви, които ще изглеждат невинни или свестни. Но клюпът бавно се затваря и глутницата не намира изход. И за да оцелее се самоизяжда помежду си. Стоев се пробуди, това бе шансът му душата в следващото му прераждане да се роди чист, но трябваше да плати за грешките си, за да се развърже възелът на съдбата.Не бива да съжаляваме за това което се случва, времето е усилно, трябва да работим за това клюпът на Кръга да се затвори напълно и Злото да се самоизяде. Това е един много мъчителен и бавен процес. Българският Бог това иска от нас, тази будност чака. Не бива да съжаляваме за тези, които си отиват, защото те освобождават чисто място за бъдещите, които трябва да дойдат.
"Една риба в океана не може да види птиците, които летят в небето."
Някъде в предишните ми разсъждения бях писала много за балъците от бокала на Матрицата и птиците и тази фраза от просветения ми нявява спомени от личните ми виждания.
Тука има доста златни зрънца и някои голями като пачи яяя.
Но търсенето на истината, ха, ха, ха, чашата на Грааала, пълна със знанието, е най-индидуалното и съкровенно нещо в живота на човека, даже най-интимното.
Истината не опира, според мен, до вярването, а до намирането на знанието и това може да стане наистина само, ако отстраниш посредниците между теб, вселената и него.
Връзката може да бъде, само и единствено, директна.
Има още нещо много интересно. Пирамидата е изградена на една голяма и стабилна основа и от връо изцъквеното на него око всички ни наблюдава. Сега, обаче се прави всичко възможно да накарат всички да гледаме към връо, един вид те нас ни гледат иние тях гледаме, като по този начин забравяме основата на пирамидата. А, каква е тя ? Тя е направена от нас самите и те отново ни прилагат елементарна и класическа манипулация. Насочват вниманието на човечеството с невероятно многото информация за тези от връо и неготово изцъклено око, за да забравят самите себе си, всички тези, фактически безбройните тълпи, които сформират базата, на която е стъпила пирамидата. Без тази база с много усилия сформирана през вековете, тя не може да съществува и пирамидата посторена върху нея, ще се срути веднага, ако я няма.
Ето в това е силата на тълпата и естествено е много по-голяма от тяхната, но те правят всичко възможно да не се стигне до нейното осъзнае, защото това ще им е краха.
Значи, ето за какво говори този подставен и ерудиран "просветен", пак от тях изпратен.
Това, обаче, няма значение в случая, по-важно е да уловите в движение истините, които казва. Чрез такива просветени тестуват масите, за да видят до какво ниво са приспани, неадекватни и неосъзнати, за да вземат съответните крупни мерки и елиминиране на всички, които много ясно схващат, каква е сатанинската им задача като крайна цел на заниманията, известни като световна конспирация.
Силата е в нас, трябва да разрушим базата и да гледаме величественото сгромолясване на пирамидата на принципа на доминото !!!
Лелей, малей, какво срутинясване само ще падне ???!!! Кеееф !!!
Не е дори нужно да вярвате на когото и да било, за каквото и да било, просто знайте и това ще е достатъчно, прозрението ще си дойде от само себе си.
Guerres de religions en pleine fomentation, fausses peurs instaurées contre tous les peuples: que ce soit les services secrets islamistes ou israeliens ou britaniques ou américains, ou chinois, ou russes, on monte tous les peuples les uns contre les autres. Plein de sites comme celui-ci incite à la violence en faisant peur aux gens qui eux ne demande que la sainte paix. Mais il est trop tard. Le but ? Diminuer la population de la Terre de moitié. L'autre moitié? Le climat et les dévastations de l'après guerre, famine et maladies, s'en chargeront. Pas beau comme scénario ? Mais on a beau s'adresser aux médias, aux élus, aux représentants du peuple, on se fait rire de nous ou se fermer la porte au nez. Et ils contribuent au chaos. Été 2008 ? On nous l'annonce. J'oubliais, on nous promettait la grippe aviaire ? Que ferez vous des millions de doses de Tamiflu qui passeront la date d'expiration d'ici peu? Beau coup, Rumsfeld !
Техният девиз е: Номерът не е ние да ви тепаме, а да ви манипулираме, така че и сами един друг да се самоизтребвате.
Или казано по друг начин, във връзка с по-горните ми разсъждения за пирамидата, ние правим от вас базата на пирамидата и после си изграждаме негоре цялата пирамидална структура без да имаме проблеми и всичко си върви без грешка, като ви се наслаждаваме садистично на глупостта, наблюдавайки ви с окото на пирамидата.
Мани майтапа, но си е точно така.
Базата, базата трябва да разрушиме, от нас самите направена, като си дръпнем щепселите от системата, която ни принуждава да им служиме за основа. За да има връх, трябва да има и планина, нали така ?
Толкова е просто и като всички прости неща, трудно осъществимо за ошашавеното за целта човечество !!!
IMPORTANT ! Les morgellons sont des nano-bugs ou insectes nano technologiques fabriqués en laboratoire par on ne sait trop qui. Ils ont été repérés dans le corps de victimes qui souffrent atrocement suite aux épandages de chemtrails dans 3 états du sud des É-U. Ce film documentaire est parmi les plus bouleversants concernant les dérapages de la science. On peut voir la composition et la formation de ce nanobug qui se crée et programme à partir de protéines et autres éléments biologiques. Incroybles, presque extraterrestre. Les fibres que les patients voient sortir de leur peau sont vivants et intelligents. Toute cette histoire inquiétante exige une enquête internationale des plus sévères. Le CDC (Centrer of Control Disease) ne veut même pas se prononcer tellement ils ont peur que la panique éclate et d'autres développement soient révélés.
Ех, мале мила майчице, аз съм сигурна, че тия комарлаци, а и паяците, които ги контролират, за да стават "интелигентни", един ден ще ги замазваме по стените и с гноясалата им кръв ще рисуваме картините на ужасите, на които са подлагали човечеството през вековете.
Много е минало, малко е останало ???!!!
Трябва да помогнем на човечеството, като се изключим от сатаниската система, която го унищожава, много "интелигентно", научно и "цивилизовано".
Само повсеместен бойкот и изключване от дяволската им порочна и садистична система ще спаси от тоталното унищожение на човечеството.
Отдавна мина времето на поеденичното спасение, време е, дърпайте щепселите, утре не, късно е !
Да им издърпаме базата, която сме ние, като килимче изпод краката и да им погледаме и ние веднъж сеира, как ще фърчи от тях дреп и перушина.
Ах, какъв фамозен и грандиозен спектакъл ще си направиме, но зависи единствено от нас самите. Няма кой друг, това е, осъзнавайте се и действайте, няма време, сега и веднага и на никаква цена не им служете за база. И не се правете на недочули и недоразбрали, всички са ви вързали като брънки от веригата и си го знаете. Стига вече, веригата, която опасва омагьосан кръг около всички, трябва да се разпадне, защото всички ще удуши накрая.
Господ тука няма да ни помогне, напротив, ще продължава да гледа търпеливо какво ще направиме и кой път ще избереме, към него или към Сатаната пътя ще продължиме.
Тези изпитания не са случайни и са изпит, който ще бъде оценен точно и справедливо от дедо Боже.
Човек се ражда, за да се научи да преодолява изпитанията и евалюира, а не да отдава всичките си сили и продава духът на Дявола, за да се превърне в един отпадъчен продукт на деградацията. Абе, обикновенни лайна, завити в луксозни хартийки с разните му там реклами, наименования и звания.
Лайното си остава винаги лайно, продукт на деградацията и задължително гадно миризливо, дори парфюмирано, поднесено на златна тепсийка и покрито с медали, почести, пари, известност, кариера, власт и каквото още си искате. Бръкнеш ли с пръст много малко дори и се натъкваш на лайнарската му природа, която с нищо не се покрива.
Въпросът не е да сте лукзоно лайно, а да не допускате да ви превърнат в такова, макар и грижливо завито в луксозно блестяща шаренка опаковъчна хартийка с гооолема фльонга.
Те на това се вика да те вържат на фльонга, ходи се оправяй после, ако може !!!
Ако им развържат фльонгите, ще се разлеят по земята.
Интересно, че най-редките, които едва се задържат в хартийките, дори и с фльонгата вързани, за да имат форма, се взимат за много редки екземпляри, но в другия смисъл, де и много гъсти с властелините.
Лайно, но гордо като говно !!!
Е, да, ама, не !!!
Редко или гъсто, все е лайно, отпадъчно и упадъчно.
Там е работата, я и ако не разбирате, може да ви го нарисувам на картинка с боичките с лайняно жълтите цветове.
Ух, чак започва да смърди само като го пиша, да не говориме, че около мен, само двукраки лайна се мажат и размазват, кое от кое по смръдливо и много специални, даже много прах вдигат и спец в нано-технологиите. Въобще много "интелигентни" модифицирани в необратими лайна.
Всеки ден, без изключение, става едно много гадно пързаляне и те си се радват и хич не им пука, че са лайна, ама лайна ти казвам, от тия най-миризливите, продукт на тоталната деградация, нищо цело в тях, не е оцелело.
Както е тръгнало, ще стана световен шампион по лайнарско пързаляне с тия яки денонощни тренировки.
Нооо, медалите по реверите и звездичките по пагоните само на тях се раздават. Еее, имат нужда горкичките от покритие, нали никой не трябва да види, че са само едни най-обикновенни отпадъчни продукти.
Леле, малей, сега пак ме чака кой знае какво яко пързаляне след това изказване, но какво да се прави, като няма кой друг да свърши тази работа. Явно пак аз трябва директно да го направя, та нали все някой трябва да им го каже в прав текст, вместо да им се лизгат и увъртат, както са свикнали всички.
Нищооо, по добре вечната жертва, отколкото лайно да си, ето това е, което трябва да се осъзнае от жертвите.
Е, то и лайното е жертва на деградацията и няма вече механизъм в него, за самосъзнаване, което даже го прави всъщност, двойна жертва.
Оставили са им за награда и за да са по лизгави и опасни за жертвите две емоцийки, садистичното задоволство като гледат как се гърчат жертвите им като се търкалят по пързалките им и чувството че са велики от властта, дадена им, за да се гаврят с жертвите си.
Е, да, де, дааа, велики, велики, ама лайна.
Използуват го само за пързаляне на жертвите и толкоз, след него червеи, важното е, ча са служили за пързалянето на всички останали.
Няма дух, няма съзнание, няма сърце, едно нищо и никакво миризливо лайно !!!
Ех, лайно да си на този свят на тоталната деградация, че да те слагат на пиадестала. Ами тъй де, едно лайно лайната ще обожава и не може иначе да е. Това е положението.
Е, стига ви толкова по въпроса за лайната, че много се вмириса, пък и пак аз ще плащам сметката и тя е винаги много дебела. Толкова дебела, че един ден като всичко изскочи наяве, а това е сигурно, ще има да се чудят и маят всички, как е било възможно всичко това.
И как не, като са набутали всички у казана с лайната. Проблемът е, че както вървят нещата и лайната, и жертвите ще изчезнат от лицето на земята, защото дори земята вече не може да диша от миязмите.
Ето, свършвам с лайняната серия, за съжаление те не са насвършване, а напротив вече са на път да удавят напълно земята и ако ги изпомпаме, ще напълниме океаните. Ужас !!! Ще трябва да се използуват с милиони тонове биодеграданти, аууу.
Ех, деградацията е невъзвратима за всички, които на Дявола са си продали душата. Горко им и тежко, проклятие вечно ги чака и тука, и в отвъдното.
И ОТ МЕН ЕДНО ЯКО, ПРОКЛЯТИЕ ВО ВЕКИ !!!
Изборът и преценките са си единствено ваши и на вас самите само може после да се сърдите, ако и този път сбъркате.
Бълг-арии, хор-ааа, господ-ариии, топката е в нашето поле вече, крайно време е пример на човечеството да дадеме, не случайно изпитанията при нас са най-голямите.
Време е, жертвайте си егото в името на човечеството !!!
И да е ясно, аз не прекалявам, а тези, които на геносид са ни подложили и те нямат ни жалост, ни милост към никого, дори и към най-верните им там - баш голямите слугинари.
Господ чака дълго вече от любимите си първородни деца осъзнаване и действия, след дългите вековни изпитания.
Забравете комунизъм, империализъм, национализъм, чифутизъм, католицизъм, христианизъм, будизъм, ислямизъм, тероризъм и прочеее измишльотини, садизми и номера на -изъм и безбройните условности на Матрицата, за да ви отклони от ПЪТЯ и затвори в капана.

Просто трябва да сме Човеци с главна буква, като се изключиме от системата и направим всичко възможно да си останем такива с директна връзка с Господа и дадем пример и на другите нещастници затънали до ушите в лайната.
ТРУДНО Е, ЖЕРТВИ ИСКА, НО НЕ Е НЕВЪЗМОЖНО, ОСОБЕНО АКО СМЕ МНОГО !!!
Това е.
Сполай ви и Господ да ви води по пътищата неведоми !!!

четвъртък, март 20, 2008

ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ 2008-ма !!!



ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ БЪЛГ-АРИИИ САМО ЛЮБОВ ДА РАЗЦЪФТЯВА В СЪРЦАТА ИМ КАТО ПРОЛЕТНИТЕ ЦВЕТЯ НА ВЪЗРАЖДАЩАТА СЕ ПРИРОДА.

НЕКА ЕДИНСТВЕНО ПРЕКРАСНОТО УХАНИЕ НА ЛЮБОВТА НИ ВОДИ ПО НЕВЕДОМИТЕ ПЪТИЩА ЗА ИЗЛИЗАНЕ ОТ ВОНЯЩИТЕ БЛАТА НА ДЕГРАДАЦИЯТА И СЕ ВЪРНЕМ ОТНОВО НА ВЪРХА, ОТКЪДЕТО СМЕ ТРЪГНАЛИ, ТАМ В ДАЛЕЧНИТЕ ВРЕМЕНА, ОСЪЗНАТИ, ПРЕЧИСТЕНИ И С БОЖИЯТА ПОМОЩ И ВОЛЯ.

http://www.conspiration.cc/

http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php?topic=4103.msg72693#new


Ойл Файда, Бин Буш- Бин Ладен Душ и вся остолная сволач с психотронните апаратурки, барабар с научните притурки, топ-секретни лабораторийки, фамако-отровители, НЛО-фантазмагорийки набират скорост и всичките им там слугинажи, проводници и агентури за пробутване на световните им конспирации са истинските терористи и започват да тероризират света вече на бързи обороти.

Развръзката явно няма да е далече !!!

Очевидно вследствие на психо-контрола, людете станаха като кучетата, намразват тоягата, с която ги бият, но не и този, който държи тоягата.
А, номерът не е да намразите, който и да е било, номерът е да се обичате вие самите и всички около вас, които същи ги лупат с тоягите като вас и да се обедините срещу баш майсторите, които делат и използуват тоягите. Ако това не стане и много бързо, наистина ще си заслужим помиярско-кучешкия живот, който ни се спретва в момента.

Масоните зазиждат вече човечеството от всички страни с едни такива много изгладени, полирани и гланцирани хубавички тухлички, като не предвиждат никакви прозорци и врати. Дори небесната широта през гъсти мрежи ще прозира. Небето, тогава на помощ няма да ви дойде, защото и от него се отказахте и връзката с дедо Боже сами си кръцнахте, но се оставихте мрежата на Матрицата плътно да ви покрие.

Нема ала, бала в тая централа !!!

Впрочем, не може да не ви се е случвало поне веднъж в живота, като говорите с някоя такава полирана тухличка, да имате чувството, че се опитвате неуспешно да се катерите по лизгава стена и накрая се отказвате отоново и отново, все в началната изходна позиция.

Да, нооо проблемът сега е, че вече навсякъде наоколо само такива тухлички ни обграждат и образуват едни такива много яки и полирани зидове, зандан не ти трябва. Зандан, дори без решетки !!!

Да, нооо проблемът сега е, че никой не си задава въпросът
- Аз какъв съм и кой сам, дали неусетно и мен не са ме превърнали в поредната с полиран мозък тухличка и използувана за зидарията на затвора ?

Да, нооо проблемът сега е, че ни манипулират, генетично модифицират и психотронно контролират, за да ни затворят зад стените, които сами градиме.
"Градил Илия килия ..."

Спасението и борбата срещу зидарите, баш майсторите масони, могат да започнат единствено от вас самите, ако себе си първо победите и излезете от коловоза, в който са ви набутали преко сила, зидарията на собствените си затвор да строите.
Най-голямата илюзия, която са насадили на людете у главите с мозъците промити е, че извън затвора ще останат само строителите.

Е, да, ама, неее и тепърва ще има да го разбирате, но няма да има дори миша дупчица, от където да се проврете и навън, на свобода да излезете !!!

Дааа, та кой беше казал, че който прави лошо на другите, преди всичко прави лошо на себе си и то многопластово, бих добавила ?

Дори да си ви оперирали съзнанието и съвестта от бебета, дори и нямате никакви угризения и само егоцентризмът да витае в промитата ви мозъчна система, надлежно фрагментирана, рано или късно ще ви застигне справедливостта и ще попаднете в затвора на собствената си лошотия, затворът, който за други сте строили.

http://www.voininatangra.org/modules/ipboard/index.php?showtopic=1727&st=0&#entry26205

Едни страдат, за да им просветне и евалюират, а другите-многото, за да мрънкят и се суринясват със сила надолу по стълбицата на еволюцията.

Всички сме под контрол, но въпреки това, ако искаме наистина, можеме да си избереме пътят и посоката, нагоре към светлината или надолу с устрем, право към пъкъла.

ЧЕТЕТЕ СЪС СЪРЦЕ И ДУША, АКО ОЩЕ СЛУЧАЙНО ГИ ИМАТЕ, АКО СТЕ БЪЛГАРИ И АКО ИСКАТЕ ДА СТАНЕТЕ ИСТИНСКИ БОГАТИ.
СЪБИРАЙТЕ САМИ ЗЛАТНИТЕ ЗРЪНЦА, РАЗПРЪСНАТИ В ТЕЗИ ЧЕТИВА, ЗА ДА ИЗГРАДИТЕ ОТ ТЯХ ИСТИНИТЕ ЗА БЪЛГАРИТЕ И БЪЛГАРИЯ, ЗАРОВЕНИ ДЪЛБОКО, ЗАЩОТО СА ОПАСНИ ЗА ВЛАСТЕЛИНИТЕ НА ТЪМНИНАТА, ХВЪРЛИЛИ МРЕЖАТА СИ НАД СВЕТА.

http://www.wmyst.hit.bg/Civilization-HiddenHistory3-main-s.htm

http://forum.all.bg/printthread.php/Cat/0/Board/history/main/362233/type/thread

Българска следа отново изплува от дълбините на историята.

http://ziezi.net/alonso/

Когато изскочат на повърхността всичките, не искам да съм на мястото на останалите. И този момент ще дойде, просто не може да е другояче, не можеее ... българските следи ще разкъсат мрежата на Матрицата, за да засияе отново и с пълна сила светлината и ще се оттеглят тъмните сатанински сили в дън земята.

Последните ще станат първи !!!
Време е !!!
Първородните деца на дедо Боже отново ще си заемат мястото на земята, за да пребъде Човекът, любовта и светлината.
Стига двукраки хибриди, биороботи и сатанински копилета са разигравали своите игри на унищожителни войни, които убиват не само физически, но преди всичко, духът человечески.

И какво остава от човека ?
- Една празна, самодвижеща се двукрака обвивка и фабрика за лайна, подходящо зомбирана, програмирана, егоцентрично-маниакална и на конци вързана марионетка.
Нищо повече, нищооо.

Стига !!!

Еничарските орди на Дявола, само и единствено това правят да ви изпразват от съдържание и ви превръщат в послушнички и бездушни парцалени кукли, възрани с фисели, за да играете само техните сценки.
Нашите съдби от тях са пренаписани, за да ни разиграват като пиончици на световната шахматна дъска, както на тях само им уйдисва и печелят накрая винаги те играта.

29-03-08 STAR WARS EST DE RETOUR et ce n'est pas de la fiction. PARTIE 2 & PARTIE 3. En fait, ils possèdaient la technologie du rayon de la mort de Nicolas Tesla depuis des décennies. Aujourd'hui, des lasers sont développés et placés dans l'espace et plusieurs satellites 'sans nom' se promènent dans l'espace. Vous savez où va une partie de l'argent 'noir'. Les recherches continuent. Ce lien vous donne un aperçu de l'étendue et l'avancée des armes à rayonnement dirigé.
Guerre en Iran? Diabolisation stratégique de l'Iran par les médias ! Après les mêmes stratagèmes que les médias eurent utilisés contre l'Irak, voici maintenant les mêmes phrases utilisées contre... l'Iran. Une attaque en vue ? Pour que les américains acceptent ? Une guerre avant les élections ? Day of Infamy: The March 20, 2008 US Declaration of War on Iran
Les micropuces peuvent-elles modifier les ondes cérébrales ? Washington Post rapporte en mai 1995 que le prince William a été implanté à l'âge de 12 ans et serait repérable sur toute la planète via les satellites et la NSA. "Implanted human beings can be followed anywhere. Their brain functions can be remotely monitored by supercomputers and even altered through the changing of frequencies. Guinea pigs in secret experiments have included prisoners, soldiers, mental patients, handicapped children, deaf and blind people, homosexuals, single women, the elderly, school children, and any group of people considered "marginal" by the elite experimenters. The published experiences of prisoners in Utah State Prison, for example, are shocking to the conscience." Aaron Russo affirma avant sa mort que les hauts membres de l'Élite étaient micropucés afin d'être reconnus comme VIP et être mis de côté lors d'arrestations.

http://www.conspiration.cc/

Връзвайте събития и информации, защото няма случайни неща и ще получите картинката. Тя, обаче е ужасяваща, нооо ще става още по- страшна, ако не намериме кураж всички ние да застанем пред реалността и кажем стоп на цялата тази сатанинска галимация.

ВРЕМЕ НЯМА, УТРЕ ЩЕ БЪДЕ КЪСНООО !!!

ЗАБЕЛЕЖКА:

Отдавна се канех, но сега реших да отбележа за по-късогледите, че като давам разни ситове като примери, това съвсем не означава, че ги рекламирам, идеологизирам или възхвалявам хората, които са ги създали или пишат в тях. Чисто и просто в тези ситове успявам да пресявам една или друга истина, но по принцип щом те съществуват все още, те са също деца на сатанинските сили, които движат света. Сигурно има и още много други, на които не съм попаднала.
Та пак да повторя, в последна сметка това не е важно, накъдето и да се обърнете, пак в мрежата на паека /Матрицата/ ще се озовете, а номерът е чисто и просто да намерите празните пространства и истините, които все пак ни лансират. Това, че точно тези истини и полуистини ги използуват та още повече да ни манипулират си е техен проблем. Вие ги използвайте, с точно обратната цел, да ви служат за поредното парче от пъзела, за да си съставите цялата картинка.
Не е важно те какво целят, а какво вие искате и целите и ако искате да намерите истината, ще я намерите в тези купища от манипулативна плява.
Аз се оказах сам сама в света, противопоставена на всички от щуките и така ми е много добре, защото по този начин много по-лесно достигам до истината и никой не може да ме отклони от нея.
Ровичкам си сама спокойно всеки ден в плявата и си намирам разни златни зрънца. Мненията на най-манипулираните хора също ми дават много ценна информация за начините, по които ги поддържат в това състояние на зомбиране и насочване в исканото състояние и посока.
От всяко нещо може да се поучите, най-паче от врага, стига да го искате.

Парченце по парченце от пъзела и хоп излиза цялата картинка, капка по капка вир става и знанието увеличава, а вярата в илюзиите се изпарява.

http://www.voininatangra.org/modules/xfsection/article.php?articleid=10

Заличавали са и заличават истинските знания, като са ги замествали и заместват с изкуствено създадена вяра и илюзии, но рано или късно пак ще изплуват на повърхността от дълбините на вековете, за да наложат божия закон на справедливостта.

http://www.xnetbg.com/new/forum2/index.php/topic,3933.msg69469.html#new

Най-вярната картина на истината ще бъде тази, която сами си нарисувате, ако искате и имате кураж да я видите, събирайки грижливо парченце по парченце отломките.
Може би това ще бъде и единственото добро нещо за вас и за човечеството, което ще направите в този си живот на опитни лабораторни мишки.

Хайде мишки гмуркайте в миш-маша и се научете да напипате в мътнате води - червената нишка. Хванете ли я е веднъж здраво, няма проблем, ще плувате после в океана от лъжите спокойно и ще ви е ясно пред очите въпреки мътилката, нарочно предизвиквана.

БАЛЪЦИ В МЪТНА ВОДА СЕ ЛОВАТ !!!

http://www.voininatangra.org/modules/ipboard/index.php?showtopic=1731

http://bulgaria88.narod.ru/Voin.htm

http://www.conspiration.cc/conspir/nouvel_ordre_mondial_vic_flame.html

http://www.mindfully.org/Reform/2006/Earth-Weapon-

Тук зрънце, там зрънце в купищата от плява, докато се наниже цялата огърлица ... !!! Има много и червеи, нооо няма как истината иска саможертви и преодоляване на отвратата.

http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php?topic=1052.msg73337#new

Всичко е толкова прозрачно, че чак е мрачно и светкавици присветват отвсякъде ... !!! Кога ли небото ще се разтвори и земята ще се разцепи ?
Не е далече, горката земя едва диша и всеки момент ще експлодира !!!

01-04-08 Découvrez Roger Morand et son livre Seigneur des Mouches. Maintenant sur Google. Un entretien téléphonique de Nenki avec l'auteur de la trilogie Le Seigneur des Mouches, un polar fantastique sur les rituels et sacrifices d'humains, lluminati et Histoire inconnue de l'humanité. Le Ringard nous a pondu un article qui rassemble beaucoup d'éléments sur cet agenda parmi les plus sombres de l'histoire humaine. Comment pourrons-nous l'arrêter si nous ne l'exposons pas au grand jour? Où vont tous les milliers d'enfants qui disparaissent chaque semaine? À ne pas manquer également l'article de Karmaone sur les Mystères de l'Opération Monarch et le Projet MK-ULTRA. Les Enfants de Duplessis et les victimes, telles Alice Roby, faisaient partie de cet agenda noir de l'expérimentation sur les humains pour apprendre à mieux les contrôller. Le Canada avait fait un "deal" avec Allen Dulles de la CIA.

http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php?topic=4216.msg73436#new

Копирам: "... в Афганистан пишат че там все още има израз "красив като българин". Не съм бил там, но повярвах на израза..."

Бих добавила към това мнение следното :
"красив с величавата си осанка като истински българин.
Осанката, която идва като външна проява на свещената оренда", но се съмнявам, че има език, в който да съществува тези точно дума и с тази им така точна същност.

Все повече и повече се убеждавам, че българският език е изключително богат и свещен, да - БОЖЕСТВЕНИЯ ЕЗИК, не е за всяка уста лъжица, създаден само и единствено да се използува от истинските българи по божията воля и да изразява божественото.

Народът на Еднорога е съставен от Воини на Духа, първородните деца на дедо Боже, и само с техния езикът може да се изрази най-добре и в най-чистата си форма - духовното.

ТОЗ, КОЙТО ПРОДАДЕ ДУХА СИ НА САТАНИТЕ,
ТОЙ НАИСТИНА УМИРА,
ЕДИНСТВЕНА ХРАНА НА ЧЕРВЕИТЕ.

Ето ви и четиво за висшите български бездушни марионетки
и техните още по-висши и по- бездушни марионетисти.

http://www.voininatangra.org/modules/ipboard/index.php?showtopic=1740

Ако може да се каже по най-простия и прозаичен начин какво е Матрицата, бих казала една система само от условности, които са един вид паяжина хвърлена върху човечеството. Кондисионирането е най-неуловимата форма на заробване и тази форма взима нечувани размери вече.
Всички пъшкат и офкат, но всеки поотделно на своето място, изисква от другите да изпълняват ред условности и по този начин като цяло човечеството не успява да отхвърли мрежата на Матрицата, а напротив се омотава още по-яко в нея.
Как да обясниш на толкова ученото и цивилизовано човечество, че паякът плете мрежата си с една едничка цел, да хваща в нея жертвите си и полека лека една след друга да ги използува за храна, като им изпива кръвчицата ? Толкова е просто. Е, да просто е, но много ученото и интелигенто човечество не обича простите неща, всичко трябва да е много сложно, че да изглежда учено и въобще всичко трябва да изглежда на нещо си там, но не и на това, което е наистина във всички сфери на живота, включая и самите хора. Пълно фалшименто, имитация и илюзия тотална.
Гледаш ги уж хора, ходят на два крака, амааа не сааа, няма нищо човешко в тяхните действия, еле пък духът им, той издухал още, когато са били в зародишната си форма.
Ни хора, ни животинки, а някакви насъскани, освирепели и успешно зомбирани модифицирани нищожества от неидентифициран и безименен все още биологичен вид роботизирани роби, така удобни за черните сатанински изпълнения на властелините на света.
Е, какво ще стане, ако тези същите решат да се осъзнаят, въпреки всичко и откажат да робуват на своите кукловоди ?
Ами опитайте всички да изскочите изпод мрежата и да захвърлите условностите, с които тя ви обгръща и ако сме много, ще ги оставиме господарите с пръст в устата, па може и с /Д/дуло/, евентуално.

http://bulgaria88.narod.ru/simple.html

С играта на думи тук, визирам специално българите, защото по всичко изглежда, че това е била нашата роля, когато дедо Боже ни е пръкнал на земята, като воини на Духа да помогнеме на човечеството да си възвърне човещината, да се одухотворят отново двукраките.

Пак да повторя.

Човек без дух е само харана на червея !!!

Ще кажат някои сега, това е нацинолизъм, расизъм, шовенизъм и какви ли не други условности още и измишльотини, завършващи на -изъм, за да ви притиснат с тях в ъгъла и добре омотаят в отровната паяжина на Матрицата, за да няма защита.

Аз отговарям и без да ме питат, след като има нации трябва да има и национализъм, след като има раси, трябва да има и расизъм и т.н.

Аз не искам да модифицират ДНК-то, да промиват кръвта на българите и измият от нея орендата, а вие ?

Аз не искам да се подчинявам на условностите на Матрицата, а вие ?

Аз не искам и го показвам, а вие ?

Знанието е силата и свободата !!!
Узнаете ли, кой е врагът, не му се подчинявайте, разкъсвайте малко по малко мрежата, която ви е оплела. И така, един по един, та до един, докато не остане ни мрежа, ни паеци, ни Дявол.

Не може, обаче, да искате да махнете мрежата от себе си, а да плетете мрежи за другите.

Не може !!!
Това е най-главното, което трябва да осъзнаете. Мрежата, която плетете за другите, рано или късно и върху вас ще бъде хвърлена и вие също ще се замятате като риби на сухо в нея.
Всичко на този свят е като скачени съдове и нищо не съществува в собствена изолация.
Свободата на другите започва от вашата собствена свобода.

Като казвам паек и се сещам, че едно време почти към всички се обръщах с обръщението "паек".
По-късно се оказа, че съм имала пълно право. Те наистина се оказаха паеци и то какви - едри, ненаситни и хищни тарантули. Инстинктът ми никога не ме е лъгал, дала съм им била точното им и обединяващо име, без дори да подозирам с какви гадинки хищни съм си имала работа. При това, както си ми е присъщо, не съм забравила на всички да им кажа, че са като с една матрица праени и сечени със дефектната замба, толкова еднакво зомбирани и дефектирали като ХОР-а.
Гледаха всички като отровени, но продължаваха със зомбарсктото си настървение да изпълняват всяко движение, подадено им от кукловодите.

Ах, колко хора ще се познаят тука ?

Тогава си мислех, че съм открила света и изразът МАТРИЦА си е само мой специалитет и патент.
Трябваше да минат ужасно много години, даже десетилетия, за да открия МАТРИЦАТА на другите, които я бяха открили и описали с подробности. Аз може и да не съм я описала с подробности, но уверявам ви, я преживявам и изживявам с най-голямите и възможни нейни проявления, просто защото яростно й се съпротивлявам, откакто съм се пръкнала на света и на нея никак не й харесва това. Даже и точното име съм й дала, без да имам и най-малката идея тогава за нея.
Това, че силата и власта са изцяло на нейна страна и зад мен няма, дори един човек за подкрепа и на моя страна, съвсем не ме обезокуражава, напротив. Явно скорпионът в мен обича да цепи сам през пустинята в абсолютно неблагоприятни условия.

Какво да се прави ? Такива са предизвикателствата на съдбата и аз ги приемам и още как, нямам намерение да се предавам, дори да стигна сам сама на финала. Няма нищо случайно, дедо Боже си знае работата, заложил е на добра карта.
А, тези господа, които се вземат за Господ, може да вървят по дяволите в ада, където им е мястото и Господаря - САТАНАТА.

ВЪЗМЕЗДИЕ ЩЕ ИМА И НЕ Е ДАЛЕЧ ДЕНЯТ С ГЛАВНА БУКВА.
ВИДОВ ДЕН ПРИСТИГА , ВЕЧЕ Е НА ПРАГА И ДЕДО БОЖЕ ЧУКА НА ВРАТАТА !!!
АЗ СЪМ ГОТОВА ПЪРВА ДА МУ ОТВОРЯ И ДА ГО ПОСРЕЩНА, УМИРАМ ОТ НЕТЪРПЕНИЕ.

Ето нещо интересно, за което бих казала, че е едно много огромно парче от пъзела на голямата картина на истината за сатанинските сили, които движат света.

flyDragon
White Force НеактивенПубликации: 1601

Относно: Най-големият "медицински" експеримент-Биометрични и ДНК база данни
« Отговор #78 -: Март 27, 2008, 02:26:56 pm »
Една най-сериозна опасност аз лично намирам в това, че вероятно се разработва методология за "отгатване характера" на човека по данни от неговите пръстови отпечатъци, снимки на ириса и така нататък... Алтернативната медицина от хилядолетия използва подобни данни за диагностика на различни болести, а окултизмът - за изследване състоянията на духа, неговите предопределения, кармични връзки, съдба... Далеч съм от мисълта, че секретните институти стоят настрана от тези знания и не се докосват по никакъв начин до тях!
Опасявам се, че полагат усилия за въвеждане на все повече биометрични данни в своите картотеки, за да могат да сканират населението и да локализират онези тела, чиито външни белези разкриват висока вероятност в тях да има въплътени издигнати духове, чието съществуване заплашва системата.

http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php/topic,1234.msg73737.html#new

Това момче сигурно и само не подозира колко голяма истина казва.

http://www.youtube.com/watch?v=JKRYnswV8ow

http://www.youtube.com/watch?v=9ASTvjNBaAw&mode=related&search=

Изглежда, за да сложат окончателно и тотално ръка на земята, бряката Илюминати, ще инсценират енвазия на НЛО-тата.
Леле мале що халограми и номера с топ-секретни оръжия ни чакат в близките времена ? То ще да има разни фойерверки, кьор-фишеци и екшъни с двукраки, облечени в черни костюми.

Леле, малее, реалити шоу не ти требе !!!
Е, това че наистина могат да участвуват в цялата тупурдия и извънземните, е друг въпрос, но по-важното в случая е, крайната цел на заниманието.

http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php/topic,4018.75.html

И каква е крайната цел, знаете ли мили ми дечица, дами и господа ?

НАЛАГАНЕ НА СВЕТОВНА ПОЛИЦЕЙСКА ДИКТАТУРА ПО ЦЯЛАТА ЗЕМЯ, БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЯ ОТ ЕДНА БАНДА МАЛОУМНЯЦИ И ТЯХНИТЕ ОЩЕ ПО-ИЗФИРЯСАЛИ ЕНИЧАРИ.

Нооо, последната дума винаги е на дедо Боже, а той тепърва ще слага всеки там където му е заслуженото място. А маняците, които се вземат и се представят за Господ ще отидат на най-топлото, у пъклото.

Едно време по-лудичките се взимаха, кой за Наполеон, Хитлер, Сталин, даже Цезар и всякакви там други диктатори изкукуригали от властолюбие.
Днес, обаче, най-лудите, се взимат за дедо Боже, направо са върхът на лудостта, това не може да им се отриче.
Мааани другото, но на всичкото отгоре са заграбили властта и се разпореждат със съдбините на хората по едни такива още по луди точки и програмки, осъществявани от безброй орди от еничари.

Който е включен в техните програмки да си дръпне щепсела, защото ще пускат по линията много високо напрежение и ще ви гръмнат бушоните.

http://www.voininatangra.org/modules/ipboard/index.php?showtopic=1702

Не е важно вече аз, ти и той, а НИЕ, всички заедно да сме, да гледаме в една посока, само нагоре, самоизключили се от сатанинската верига и да блокираме сатанинстито намерение за нашето унищожение.
Време е да покажем на света, че сме все още тук БЪЛГ-АРИИТЕ и какво можеме.

Трябва да преодолеем фрагментациите на мозъка ни, на семейството ни, на рода ни, на народа ни, свсичките му там групи и групички, на села и градове, на Балканските народи.
Успяха да ни надробят на парченца с една едничка цел, накрая от нас да направят една хубава попара и да ни излапат за закуска и даже да оближат купичката.
От векове точат лиги за сладка балканска и най-паче арийска попарка. Трябва да им я понесем врела на ключ, че да се откажат за винаги от нея и да духат после и на киселото млеко.

http://www.voininatangra.org/modules/ipboard/index.php?showtopic=1663&st=15